Harmoni Dil, Konuşma ve Gelişim Akademisi

Bilimselliği, güncelliği ve etiği merkeze alan kurumumuzda nitelikli uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Multidisipliner yaklaşım gereği kurumumuz, çeşitli alanlardan gelen, akademik eğitime sahip ve uygulamada yetkin uzmanları bünyesinde bulundurmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında olmak üzere Dil ve konuşma terapisi, gelişim takibi gibi sunulan hizmetlerde kanıt temelli uygulamalar sunulmaktadır. Uygulamalarda birey gelişimsel, bütüncül ve çok boyutlu olarak ele alınmaktadır. Ailenin işbirliğine önem verilmektedir. Bireylerin güçlüklerine ilişkin güncel teknolojinin sunduğu olanaklar izlenmekte ve azami düzeyde bu olanaklardan faydalanılmaya çalışılmaktadır. Her birey eşsiz olarak görülmekte ve bireye özgü programlar sunulmaktadır.

Kurumumuzda eğitim, danışmanlık ve terapi hizmetlerinin yanı sıra akademik çalışmalar, süpervizyon, vaka tartışmaları yapılmakta ve ailelere yönelik ve hizmet içi eğitimler verilmektedir.

Harmoni Dil, Konuşma ve Gelişim Akademisi

Online Terapi

Türkiye'nin neresinde olursanız olun terapistlerimiz online terapi ile bir tık uzağınızda.

Detaylı Bilgi
HIZLI ERİŞİM
ZAMAN ESNEKLİĞİ
MEKAN ESNEKLİĞİ
BİREYE ÖZGÜ YAKLAŞIMLAR
TERAPİ HİZMETLERİNİN DEVAMLILIĞI

Uyguladığımız Testler

İstanbul Harmoni Dil, Konuşma ve Gelişim Akademisi olarak alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından birçok psikolojk ve gelişimsel test uygulamalarını profesyonel ve bilimsel olarak yapmaktayız.